вулиці Львова
Ціна 150 грн

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

 

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини краще та емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста, вуличок, які вразять Вас своєю красою. Площа Ринок та львівська Ратуша відкриються для Вас по-новому.

Замовити екскурсію

Старовинним центром міста та його душею є площа Ринок і міська Ратуша, дещо осторонь, обрамлений каплицями Кампіанів і Боїмів, височіє центральний храм католиків – Латинський Кафедральний собор.

У вірменському кварталі схована затишна Вірменська церква, поруч – греко-католицька Успенська церква і сувенірний ринок "Вернісаж".

Вздовж проспекту Свободи помилуємося пам’ятником Шевченкові та величним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

З боку єврейського кварталу варто відвідати міський Арсенал, тематичні кафе. Не оминути Вам і Бернардинський та Домініканський собори.

 

Також Ви маєте можливість замовити інші наші екскурсії в пішій зоні:

7 Чудес Львова

Підземелля Львова

 
          Запис на екскурсію:

Екскурсія Вуличками Львова

Тривалість екскурсії 2 години, початок: площа Ринок

 
Відео про вулички Львова

Вірменський катедральний собор

Під час екскурсії Львовом Ви відвідаєте вишуканий та містичний храм, який приховує у своїх стінах розкішну легенду.

Кажуть, душі вірмен чекають перед дверима Раю доти, доки не загубиться останній спогад про них на Землі. При вході до собору розміщені надгробні плити, викладені мозаїкою, по яких щодня ступають сотні людей.

Собор дивовижний ще і реальними рельєфами та втіленнями. Придивившись до будівлі, можна побачити й розписи відомого в усьому світі художника Розена, і величний купол Маггофера.

Міський арсенал

Це унікальна фортифікаційна споруда, яка свого часу слугувала складом зброї та в’язницею для полонених українських козаків і гайдамаків.

Це кам’яна прямокутна будівля із восьмикутною вежею, в якій сьогодні розташований музей зброї.

Варто зауважити, що сучасна будівля – це відновлена споруда, оскільки перший Арсенал, зведений у 1430 році, було зруйновано шведами в 1704 році.

Латинська Катедра

Собор, який є незмінним рекордсменом України за кількістю стильових рішень в екстер’єрі та інтер’єрі.

Його будували близько 200 років і зуміли поєднати в одному храму містичну готику, самобутні стилі рококо та бароко, додати ампірні скульптури та неоготичні масверки.

Примітно, що свого часу у цьому головному храмі греко-католиків у Львові служив месу папа Римський Іоан-Павло другий — Святий Католицької Церкви, канонізований у 2014 році.

Преображенська церква

Відео про Преображенську церкву
 

На місці монастиря отців Тринітаріїв, що неодноразово зазнавав пожеж і ворожих обстрілів, в центральній частині Львова, збудовано Преображенську церкву.

Будівництво тривало двадцять років (1878-1898). Ще вісім років відбувалися оздоблювальні роботи. Храм примітний тим, що він першим був повернутий Греко-католицькій церкві в 1989 році.

Домініканський собор

Величний храм, зведений на місці каплиці дружини князя Лева Даниловича. Це один із найстаріших соборів Львова, який сьогодні має назву Храм Святої Євхаристії.

В храмі можна побачити роботи Пінзеля, Полейовського. Привертають увагу 18 унікальних дерев’яних позолочених фігур, що уособлюють Святих та мучеників.

Зі старовинного костелу до наших днів збереглися неповторні алебастрові надгробки 16 ст., а також напис на фронтоні «SOLI DEO HONOR ET GLORIA» - «Єдиному Богу честь і слава».

Храм перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Музей Палаццо Бандінеллі

В екскурсії Львовом Ви познайомитеся з музеєм Палаццо Бандінеллі. Це не просто музей. Це ще й кам’яниця – загадкова чорна споруда, про походження кольору якої у Львові побутують різні версії.

Пам’ятка XVI-XVII ст. у стилі ренесансу. Колись власником кам’яниці був Роберто Бандінеллі, який заснував у її стінах європейську пошту. На його честь споруда і названа до сьогодні.

На фасаді будівлі є рельєфні зображення дельфінів, які були популярними в архітектурі на початку XVIII ст., до сьогодні розповідають про символізм у християнстві та привертають увагу туристів.

Відео про вулички Львова
 

Примітка 1* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію