тур в Крехівський монастир
Ціна туру 300 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами і Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Зареєструватись
  • Запис на тур:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Королівська Жовківщина і Крехівський монастир

Щодня 10:00-17:00. Початок екскурсії 10:00 пл. Ринок.

Екскурсія в Жовкву

тур в Жовкву Екскурсія в Жовкву тур Львівщиною
 

Резиденція польского короля Яна ІІІ Собеського. Місто ремісників. «Ідеальне місто» доби Ренесансу. Про Жовкву можна дуже довго розповідати, але краще бодай один раз побачити його на власні очі. Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі і костел Св. Лаврентія XVII ст. – найвизначніші пам’ятки Жовківщини, що вартують вашої уваги. Особливої уваги заслуговує ренесансна синагога. Загалом, невеличкий історичний центр міста вміщає у собі півсотні пам’яток місцевого, всеукраїнського і навіть світового рівня!

Екскурсія в Крехівський монастир

тур в Крехівський монастир Екскурсія в Крехівський монастир екскурсія по Львівській області
 

Крехівський монастир св. Миколая (XVII–XVIII ст.) відомий чудодійними іконами і є одним із давніх місць масового паломництва. Особливо популярним є цілюще джерело в Крехові. Засновниками Крехівського монастиря вважають ченців Києво-Печерської лаври Йоіля та Сильвестра. Вони ще 1613 р. поселились у вирубаній у скелі печері. З часом ченців стало більше, і вони збудували неподалік печери церкву св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів.

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки.

Зареєструватись Наші популярні тури:

SPA-тур в Трускавець

Популярний тур на Говерлу

Екскурсія Замки Львівщини