Шкільні канікули в Карпатах
Ціна 2700* грн

Щодня (для груп)

2023

 

Тур канікули в Карпатах на 4 дні дасть змогу на власні очі побачити: неймовірну красу озера Синевир, могутність наскельного міста-фортеці Тустань, відвідати водоспад Кам'янка та водоспад Шипіт, завітати в Закарпаття у витончений замок Шенборна та замок Паланок, поніжитись у термальних басейнах "Жайворонок", піднятись на гору Гимба висотою 1491 м та взяти участь у цікавому квесті "Космічні перегони". Незабутня подорож подарує безліч яскравих емоцій та вражень!

Замовити тур
 

Альтернативним варіантом цього туру є тур на 5 днів: Канікули в Карпатах: 21-25.09, 5-9.10, 19-23.10, 2-6.11, 16-20.11, 30.11-4.12

Крім цього туру є більш екскурсійні варіанти турів в Карпати на тиждень, яких є 2 маршрути.

Тур за програмою першого маршруту (перейти за посиланням): В Карпати на тиждень (26 екскурсій) і відбуватиметься: 25.09-1.10, 9-15.10

Тур за програмою другого маршруту: Ексклюзивні Карпати на тиждень і відбуватиметься: 17-23.07, 31.07-6.08, 14-20.08

Також є тижневий тур нового типу Екстрим тур №1: 2023

 

Вартість туру в Карпати без харчування - 2700 грн.

Вартість туру в Карпати з харчуванням - 3600 грн.

 
          Замовити тур:
 

Тур в Карпати на канікули

1 день

  • 9:00 Виїзд зі Львова (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
  • Розгірче
  • Фортеця Тустань
  • Водоспад Кам'янка
 

2 день

  • Синевир
  • Реабілітаційний центр для бурих ведмедів
  • Екопарк "Долина вовків"
  • Колочава
 

3 день

  • Замок Шенборна
  • Замок Паланок
  • Термальні басейни "Жайворонок"
  • Дегустація вин (для дорослих), дегустація виноградного соку (для дітей)
 

4 день

  • Пилипець
  • Водоспад Шипіт
  • Гора Гимба
  • Квест "Космічні перегони"
  • 21.00 орієнтовне повернення у Львів (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)

Що входить та не входить у вартість туру

Екскурсія по Розгірче

відео Розгірче Скельний монастир
 

Розгірче – невеличке село, яке має давню та самобутню історію. Недалеко від нього знаходиться скельний монастир побудований, ймовірно, ще у 13 столітті. Спочатку тут розташовувалося язичницьке святилище, про що свідчать деякі зображення на скелях та стінах печери. Потім, втікаючи від монголо-татарських загарбників монахи із Києва заснували тут добре захищений монастир.

Ще одним важливим туристичним об’єктом є давньоруське городище початку 16 століття. Воно знаходиться на вершині скельного масиву, безпосередньо над печерним монастирем. А ще гостям обов’язково треба перейти гірську річку Стрій, скористувавшись 400-метровим вузеньким мостом. Ця прогулянка подарує чудовий настрій та дозволить вдосталь намилуватися неймовірною природою прикарпатського краю.

Екскурсія по фортеці Тустань

екскурсія Тустань в турі в Карпати
 

Тустань – середньовічна фортеця, що була побудована серед неприступних та мальовничих скель в давні часи. Перша згадка про неї датується 14 століттям, але археологи вважать, що її вік значно більший. Про те свідчать унікальні петрогліфи, вибиті на кам’яній поверхні.

Тустань оповита багатьма містичними легендами. Вважається, що тут знаходиться портал до інших паралельних світів, звідки час від часу з’являються дивні магічні істоти. А ще це місце сили, де можна не тільки відновити власні запаси енергії, а й здобути таємні знання.

Екскурсія на водоспад Кам'янка

відео про Камянецький водоспад
 

Водоспад Кам'янка – ще одне природне диво Карпат. Потік води розділяється навпіл величезною кам’яною брилою та спадає з висоти приблизно сім метрів. Неймовірно красивий хоч влітку, хоч взимку, він є об’єктом постійної уваги чисельних туристів. Нижче водоспаду в теплу пору року можна навіть покупатися у прохолодній цілющій воді, а потім позасмагати на березі, споглядаючи чудові пейзажі навколо.

Прогулянка, під час туру Канікули в Карпатах, біля водоспаду Кам’янка дозволить насолодитися чистим гірським повітрям та помилуватися неймовірною природою. Також Вам буде цікаво прогулятися до казкового «мертвого озера», а на зворотному шляху спробувати на смак цілющу воду з природного гірського джерела.

Екскурсія на озеро Синевир

відеопро карпатське озеро Синевир
 

Синевир — найбільше та найглибше озеро у Карпатах. Згідно з легендою мальовнича водойма утворилася зі сліз графської доньки Синь, які вона пролила на місці вбивства свого коханого – простого верховинського пастуха Вира. А ще місцеві жителі називають озеро Морським оком, бо серед синіх вод розташувався, наче зіниця невеличкий острівець. По берегах Синевиру ростуть пухнасті стрункі ялинки, гілочки яких схожі на підфарбовані зелено-синім кольором вії красуні.

Три гірські потоки наповнюють озеро кришталевою прозорою водою, яка не прогрівається більше, ніж на два метри, навіть у найбільш спекотні літні дні. Така температура є ідеальною для існування різних видів риб, зокрема, форелі. Неймовірна краса, дивні легенди та свіже повітря – все це чекає відвідувачів найбільш містичного місця у Карпатах.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

відео про ведмедей в Карпатах
 

На 12 гектарах змішаного лісу з гірськими річками та водоспадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру — реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі, в центрі проживає 18 ведмедиків.

Екопарк "Долина вовків"

Дорогою до реабілітаційного центру ведмедів, у сторону озера Синевир, можна побачити вказівник, який приведе вас до екопарку із вовченятами. Знаходиться екопарк у селі Синевирська долина. Мешкають там вовки як маленькі, так і дорослі, всі вони є різної породи: канадський вовк (чорний), полярний (білий) та карпатський (сірий). Загалом в екопарку 8 дорослих та 6 маленьких вовченят. У харчуванні мешканці екопарку не вибагливі, дорослі вовки вдень з’їдають від 2 кг м’яса, а маленькі вовченята полюбляють молоко, також вони є дуже активні до вподоби їм різноманітні ігри та відпочинок на сонечку.

Екскурсія в Колочаву

Колочава – унікальне село, відоме своєю гостинністю. Тут розташовано десять музеїв та більше ніж двадцять скульптурних композицій. Місцева говірка сформована із румунської, чеської, німецької та української мов та не схожий не на один інший. Археологічні знахідки свідчать, що на цьому місці жили ще первісні люди та проходили шляхи давньоримського війська. Але перша згадка про поселення датується лише 1463 роком, де згадується про те, що тут проживають нащадки біглих селян.

Первісна природа, мальовничі краєвиди, чисте повітря дарують спокій та гармонію. А ще в Колочаві можна познайомитися з особливим напрямком народної медицини – бджолотерапією. На одному з подвір’їв створені спеціальні ліжка, що розташовані безпосередньо над вуликами. Для проходження сеансу необхідно лягти у закриту дерев’яну нішу та накритися ковдрою. Вібрації, які створюють бджоли позитивно впливають на людський організм, позбавляючи пацієнтів від різного роду розладів в роботі організму.

Музей в Колочаві: Старе село

відео з екскурсії в Колочаву в музей Старе Село
 

Музей архітектури та побуту. Експонатам – понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих мешканців впродовж останніх 300 років.

Музей в Колочаві: чеська школа

відео про чеську школу в Колочаві
 

Це не просто музей, а школа, якій уже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити справжні умови навчання дітей у Колочаві в часи окупації Чехословаччиною.

Музей в Колочаві: радянська школа

відео про радянську школу в Колочаві
 

Відвідавши стіни музею, ви точно повернетесь у минуле – в 60-70-і роки. В умови радянської школи тих часів. А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи у ті нелегкі часи.

Музей в Колочаві: бункер Штаєра

відео про музей бункер Штаєра
 

А на завершення – музей Бункер Штаєра, у стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброя, і старі фото, і амуніція. Для того, аби потрапити у музей, розміром 1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститися під землю. А якщо ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.

Мисливський будиночок Шенборнів

відео про замок Шенборна
 

Замок Шенборна – справжня архітектурна перлина Закарпаття, яку ми відвідаємо в турі Канікули в Карпатах.. Побудований у неоромантичному стилі, він має стільки ж вікон, скільки й днів у році, а 12 під’їздів відповідають кількості місяців. Екстер’єр та інтер’єр замку прикрашені безліччю чудових барельєфів, ліпниною, скульптурними композиціями та настінним розписом. Сам колишній мисливський будиночок графів розташовується серед штучно створеного дендропарку, посеред якого знаходиться мальовниче озеро.

Вам буде цікаво прогулятися стежинками серед екзотичних дерев, помилуватися гарними пейзажами та сфотографуватися на фоні справжнього замку. Досвідчений екскурсовод цікаво розповість про історію замка, його володарів та про те, як він був перетворений у популярний санаторій. А ще тут було знято багато художніх фільмів, які можна подивитись вдома, вони зацікавлять кожного туриста.

Замок Паланок – величний спадок пращурів

відео з про замок Паланок в Мукачево
 

Замок Паланок був закладений на горі вулканічного походження у 16 столітті. Колись неприступна фортеця на даний час є популярним туристичним об’єктом, побачити який приїжджають багато гостей з різних куточків України та світу.

Особливої уваги заслуговує 85-метровий колодязь, оповитий дивною легендою. Багато років робітники намагалися дістатися води, але вона все не з’являлася. Тоді до господаря замку прийшов чорт та запропонував господарю угоду – за мішок золотих монет він пообіцяв наповнити колодязь водою. Але в казні грошей не було, тому люди вирішили піти на хитрість. Бо мішок може бути й великий, і маленький. Вони віддали чорту мішечок усього з двома монетками, чим дуже розлютили нечисть. Якщо прислухатися, то можна почути, як чорт досі виє на дні колодязя від образи.

Цілющі води термального басейну «Жайворонок»

відео з туру в Закарпаття про термальний Басейн Жайворонок в Берегово
 

Термальні води "Жайворонок" – це чудове місце для відпочинку та відновлення втраченого здоров’я. Тут розташований єдиний в Україні басейн, наповнений термальними цілющими водами. Тому на цей курорт приїжджає безліч людей навіть у холодну пору року. Навколо басейну розставлені чисельні лежаки для приймання сонячних ванн та парасольки для захисту від гарячих променів.

Ви зможете не тільки покупатися у кристально чистій мінеральній воді, а й прогулятися територією курорту. А якщо Ви зголоднієте, то вони завжди зможуть підкріпитися чимось смачненьким у гостинних та затишних кав’ярнях.

Дегустація вин у Закарпатті

відео про дегустацію вина в Закарпатті
 

Унікальний клімат Закарпаття дозволяє вирощувати найвибагливіші сорти винограду та отримувати вино та чачу, що славиться по всьому світу. Відправившись на екскурсію Закарпаттям, Ви зможете скуштувати смачні алкогольні напої, виготовлені на місцевих виробництвах та у приватних домогосподарствах. А щоб вино та чача смакували більш приємно, до них обов’язково додають сир місцевого походження, який має свої унікальні характеристики.

Екскурсія по Пилипці

Пилипець – відомий далеко за межами України гірськолижний курорт. Село розташовано неподалік від гори Гимби, на вершину якої можна дістатися на зручних підйомниках. Похилі схили оптимально підходять для різних видів зимових видів спорту. А влітку Полонина Боржава стає місцем відвідування багатьох туристів, які приїжджають аби помилуватися надзвичайно красивими карпатськими краєвидами.

Квест "Космічні перегони"

Також біля села знаходиться найвідоміший водоспад України – Шипіт. Вам буде цікаво не тільки побачити як потік води спадає дивовижними струменями з чотирнадцятиметрової висоти, а й взяти участь у квесті «Космічні перегони». Цікаві завдання, активний відпочинок на природі та робота у команді подарують безліч чудових позитивних емоцій та гарний настрій.

Похід до водоспаду Шипіт

відео про водоспад Шипіт
 

Водоспад Шипіт — одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підняття на підйомнику на гору Гимба

відео про підйом на гору Гимба
 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрути, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

 

У вартість туру канікули в Карпатах ВХОДИТЬ:

  • проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
  • проживання;
  • 2-х разове харчування (3 сніданки та 3 вечері) (згідно з вибраним варіантом);
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру канікули в Карпатах НЕ ВХОДИТЬ:

  • додаткове харчування;
  • особисті витрати;
  • страховий поліс (за бажанням);
  • вхідні квитки:
        Екскурсія фортецею Тустань: загальний - 60 грн, пільговий - 30 грн.
        Водоспад Кам'янка: загальний - 10 грн, пільговий - 5 грн.
        Озеро Синевир: дорослий - 30 грн, пільговий - 15 грн.
        Центр реабілітації ведмедів: дорослий - 30 грн, пільговий - 15 грн.
        Екопарк з вовками: дорослий - 50 грн, діти - 25 грн.
        Колочава: дорослий - 70 грн, пенсійний - 50 грн, дитячий - 35 грн.
        Підйомник на гору Гимба: дорослий - 140 грн, дитячий - 100 грн.
        Водоспад Шипіт: дорослий - 10 грн, дитячий - 5 грн.
        Квест "Космічні перегони": 100 грн.
        Дегустація вин: 80 грн
        Замок Шенборна: дорослий - 20 грн, дитячий - 15 грн.
        Замок Паланок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 25 грн.
        Замок Сент Міклоша: доброчинні внески (рекомендуємо 15 - 20 грн).
        Термальні басейни "Жайворонок": 2 години: дорослі - 200 грн, пенсіонери за віком - 170 грн, діти - 110 грн, скриньки для передягання - 20 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур

Наші популярні тури:

КАРПАТИ НА 5 ДНІВ (КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ, ЧАНИ, СИНЕВИР)

Тур в Карпати для школярів (2 дні)

Тур до Львова для школярів (3 дні)