Автобусна і пішохідні екскурсії Львовом

вілли Львова

Ціна екскурсії 70 грн.

Кожна з вілл постає і як історія власника, і як історія міста: вілли-музеї Грушевського і Франка, що стоять поруч, палац Бельських і палац Йосифа Франца, легендарна Цитадель з її чотирма багатостраждальними баштами.

Щопонеділка 10:00-13:00

єврейський Львів

Ціна екскурсії 70 грн.

Торкніться єврейського Львова, однієї із найцікавіших і найтрагічніших тем міста. У Львові, на відміну від багатьох міст, було дві єврейських дільниці, напевно, тому збереглося стільки пам’яток.

Щопонеділка 14:00-17:00

Романтичний Львів

Ціна екскурсії 70 грн.

Романтичне місто Львів чекає на Вас! Італійський дворик, костел Бернардинів зі затишними внутрішніми двориками, скульптури грецьких богів на Площі Ринок, лавка і балкон закоханих, пам’ятник Ромео і Джульєтті.

Щовівторка 10:00-13:00

Музеї Львова

Ціна екскурсії 70 грн.

Приїжджайте і переконайтесь - кожен львівський музей має своє обличчя. Міський Арсенал, що прихистив музей зброї, музей релігії, музей Палаццо Бандінеллі, музей давньої української книги, Львівський історичний музей.

Щовівторка 14:00-17:00

Екскурсія Львів

Ціна екскурсії 100 грн.

Львів знаменитий своєю релігійністю. Тут побудовано понад 100 храмів різних конфесій: церкви, костьоли, синагоги...

Щосереди 10:00-13:00

Палаци і замки Львова

Ціна екскурсії 70 грн.

У Львові, що не будинок, то палац чи замок: Палац Бандінеллі, Губернаторів, латинських архієпископів, Любомирських, Потоцьких, Семенських-Левицьких, Бесядецьких, італійський дворик.

Щосереди 14:00-17:00

Екскурсія Львів

Ціна екскурсії 70 грн.

Лиса гора, костел Марії Сніжної, храм св. Миколая, Костел і монастир Бенедиктинок, площа Старий ринок, церква св. Параскевії П'ятниці, вірмени княжого Львова, церква королівни Констанції.

Щочетверга 10:00-13:00

Екскурсія Львів

Ціна екскурсії 70 грн.

Пам'ятник Львівським Ромео і Джульєтті - Ромуальду і Пелагії, колишні вулиці "червоних ліхтарів", Будинок Казанови, кафе Захер-Мазох.

Щочетверга 14:00-17:00

Екскурсія Львів
Ціна екскурсії 70 грн.

Відвідавши екскурсію "Львів - місто кави і шоколаду", ви переконаєтесь, що попробувавшии ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Від цього п’янкого аромату іноді голова йде обертом.

Щоп'ятниці 10:00-12:00

Підземний Львів екскурсія

Ціна екскурсії 70 грн.

Відвідайте таємничі підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, аптеку-музей, а також ресторани під землею «Криївку» та «Копальню кави». І все це в одній незабутній екскурсії.

Щоп'ятниці 12:30-15:00, щонеділі 15:00-17:30

Екскурсія барами і ресторанами Львова

Ціна екскурсії 100 грн.

"Королівська пивоварня", "Дім легенд", "Кумпель", "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" - ось кнайпи і ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти і випити, так і поціновувачу історії.

Щоп'ятниці 15:00-17:00

Автобусна екскурсія Львовом

Ціна екскурсії 160 грн.

Прокатайтесь містом Лева і послухайте його дивовижну історію! Окрім базової автобусної екскурсії до ваших послуг ще п’ять виходів на маршруті: неоготичний храм Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, Площа Ринок, Личаківське кладовище, Високий Замок.

Щосуботи 8:30-13:30

пішохідна екскурсія елінтими місцями Львова

Ціна екскурсії 70 грн.

Елітний Львів чекає на елітних туристів! В екскурсію «Елітний Львів» включено найвизначніші і найкрасивіші місця минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, затишний проїзд Крива липа.

Щонеділі 10:00-12:00

екскурсія центром Львова

Ціна екскурсії 70 грн.

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Щонеділі 12:00-15:00

Екскурсія Львів

Ціна екскурсії 70 грн.

Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський Гай". Тут збережена архітектура і побут Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Волині, Поділля, Полісся, Буковини, Покуття, Закарпаття і Львівщини.

Щодня (по замовленню)

Ціна від 40 грн.

Майстерня пряників – чарівне місце, яке тісно пов’язане з історією славного міста Лева. Місце, де зупиняється час, де кожен куточок наповнений затишком, теплом та приємними ароматами!

Щодня (по замовленню)

Популярні екскурсії у Львів для всіх і кожного

Львів - одне з найпопулярніших туристичних міст України. Він поєднує унікальну архітектуру заходу і сходу. Прогулюючись його вуличками, можна зустріти цікаві архітектурні рішення та оздоблення на будинках. Старі і маленькі провулки центральної частини міста здивують Вас своєю неповторністю та старовинною тематикою. Практично в кожному куточку міста можна побачити історичні пам’ятки та неймовірні роботи сучасних майстрів. Атмосферу неповторності доповнюють давні львівські батяри, котрих можна зустріти на вулиці, та чудово одягнені панянки, котрі запропонують Вам купити сувенір зі Львова на пам'ять. Чимраз більше туристів зацікавлюються нашим місто, тому цікаві та тематичні програми постійно оновлюються. Так, наприклад, для любителів кави та шоколаду ми пропонуємо екскурсії: Львів місто кави та шоколаду. Оскільки місто славиться Львівським пивом, для бажаючих скуштувати неповторний смак свіжозвареного хмільного напою можемо запропонувати екскурсію Хмільний Львів. А для тих, хто хоче відчути романтичний настрій Львова, або спробувати себе в ролі персонажу любовних історій, ми пропонуємо прогулятися Вуличками давнього Львова, або відвідати екскурсії: Романтичний Львів або Еротичний Львів. Ми пропонуємо прогулянки містом на будь-який смак, переконайтеся у цьому самі.

Автобусні екскурсії Львовом

Подивитися місто можна із різних ракурсів. Хтось надає перевагу пішим прогулянкам. Хтось любить споглядати архітектуру через вікна автобусів. Ми пропонуємо комплексні варіанти – автобусні екскурсії Львовом із пішими зупинками. Завітайте до нас на п’ятигодинну екскурсію із зупинками біля неоготичного храму Ольги і Єлизавети, собору Св. Юра, на Плоіа Ринок, на Личаківському кладовищі та на Високому Замку. Ви отримаєте неймовірне задоволення від знайомства із містом, при цьому не відчуєте неприємної втоми і осягнете максимум, який може подарувати вам Львів за п’ять годин побачення.

Ексклюзивні екскурсії: такого не запропонує жодне інше місто

Кожного року у місті Лева проводять багато різноманітних та цікавих фестивалів, таких як: Фестиваль кави та шоколаду, Фестиваль Писанок, Фестиваль народної та європейської творчості, Фестиваль сиру і вина, День Батяра, Фестиваль "Різдвяна звізда" та багато інших. Розваги тут знайдуться для кожного. Місто живе насиченим життям впродовж всього року, незалежно від погоди. У Львові завжди є можливість весело провести час і побувати на події, яка залишиться у пам’яті неповторним спогадом про особливе місто.